Alışveriş Günlüğüm 2

Alışveriş Günlüğüm 2

Herkese tekrardan merhabalar. Yine bir alışveriş yazısı ile sizlerleyim. Hepimizin bildiği bu indirim zamanlarında az alışveriş yapmış ve kenara çekilmiş bulunuyorum. Az dediğime bakmayın bir araya toplayınca baya bir şeyler almışım aslında. İsterseniz aldıklarıma bir göz atalım.

Ehliyet kursu yakınında Eve Shop bulunduğu için her akşam Eve’den ufak tefek şeyler alarak kendimi mutlu ediyorum. Eve’den Mua far paleti aldım yanlış hatırlamıyorsam 49 liraya aldım 🙈 ilk kez bu kadar pahalı bir palet aldım çünkü renklerine bayıldım diyebilirim.

 

Bir başka gün yine eve’den saç boyamı aldım Koleston 66/46 Aşk Alevi Set Boya. İndirimde 13 liraya geldi.

Eve’ye girip Essence ürünlerine bakmadan olmaz elbette. Essence takma tırnak aldım ama malesef yerlerde bir ürün. Kendinden yapışkanlı ama malesef sağlam bir yapıştırıcı özelliği yok. Benim sınavımı ilk kez geçemedin Essence üzgünüm aşko. 15.50 TL

İkinci Alışverişim ise Farmasiden oldu. İlk kez bir farmasi ürünü alıp denedim 3d etki eden maskara. Açıkcası çok sevdiğimi ve beğendiğimi söyleyemem gün içinde dökülme ve akma yaptı. Sınavı geçemedin bebeğim. 11.90 TL

Üçüncü alışverişim ise Oriflameden. Kendimi mutlu ettim ve çeyizime havlu seti aldım 🙈 bir de parfüm aldım. Havlu 35 lira, parfüm 54 lira.

Dördüncü alışverişim ise D&R Mağazasından oldu. Aslında ben seçtim hediye olarak geldi bana. Tabi yine merak ettiğim bir kitabı aldırdım. Ölüm, Ruhlar ve Sonrası. (17 TL)  Ayrıca ek olara Falname kartları aldırdım ama beğenmedim. Anca büyü için kullanılabilir. (15 TL)

Beşinci olarak merak ettiğim bir ürünü Danlabilicco sitesinden kazıklı almış bulunuyorum. İnternette daha uygun olan siteler varmış dikkat etmeden saldırınca böyle oluyor işte. Ürün Derma porselen Fondöten. Henüz denemedim ama bakalım nasılmış. 40-50 arası bir fiyatı var.

Ve son olarak elbette H&M alışverişimden bahsedeceğim. Takma tırnaklarının sağlamlığı beni benden aldı diyebilirim. Kendinden yapışkanlı ama gayet sağlam tırnaklar benden tam puan aldı. Kullandım bile mat bir ojeyle. Sütyen indirime girmişti hoşuma gitti aldım sırt detayı çok hoş 🙈 Takma tırnaklar 17 TL Sütyen 25 TL.

Yine bir alışverişimin sonuna gelmiş bulunuyoruz. İlk alışveriş yazımı buraya bırakıyorum, bakmak isterseniz eğer;

Alışveriş Günlüğüm

Hoşçakalın 🤗❤

3 Comments

Bir Cevap Yazın