Alışveriş Günlüğüm

Alışveriş günlüğüm

Herkese merhabalar. Yaşadığım depresyondan dolayı kendimi alışverişe vermiş bulunuyorum.

Yine her zaman olduğu gibi Aliexpress’den alışveriş yaptım. Başka siteden alışveriş yapsam ihanet etmişim gibi geliyor onun için sadece Aliexpress!

İlk olarak her zaman olduğu gibi iki paket kaş usturası aldım. Son bir paketim kaldı 3lü setlerden. Eve Shop’larda 3lü olanlar 15 tl diye biliyorum. Ben 3lü paketin 2 tanesini 4 liraya aldım.

Aldığım satıcı; Kaş Usturası

İkinci olarak Pagan-Vikan’lara ait kolyeler ve takılar aldım. Kristal taşlı ve pentagram çoğunluklu toplam 10 ürün aldım ve sadece 23 TL ödedim. (Bunun ticaretine girsem iyi para valla)

Aldığım satıcı; Takılar

Üçüncü olarak bu aralar mum yapımlarına fazlasıyla meraklandım. Kalıp falan almadım o kadar ileri derece bir şey düşünmüyorum bu konuda. Kendi mumumu kendim yapacağım kavanozlara, ondan dolayı mum fitil ve ipleri aldım.

Aldığım satıcı: Mum Fitilleri

Dördüncü olarak her Pagan-Vika’nın kendine ait Gölgeler Kitabı olur. Ben bir defter yapacak kadar yetenekli bir kadın değilim malesef. Hazır da almadım. Ajanda tarzı kapaklı dosya ve içine hazır istediğim şekillerde yapraklar aldım. Bunları süsleyip, güzelce yazılarımı yazacağım Gölgeler Kitabım haline getireceğim. 6 parça mükemmel ürüne sadece 59 TL ödedim.

Türkiye’den bir ajanda almaya kalkışsam çok uçuk fiyatlar gerçekten ve değeceğini asla düşünmüyorum o fiyatlara. Ürünleri aldığım satıcı o kadar ilgili ki ilk kez böyle bir satıcıya denk geldim. Tüm işlemleri hem sisteme girip hem de mesajla haber veriyor. Gerçekten tebrik ettim.

Aldığım Satıcı;Çeşitli Kırtasiye Ürünleri

Beşinci alışverişim biraz şok alışverişi oldu ortada yokken. Kale Avm Watsons mağazasından Rimel London Lasting Finish fondöten almıştım. Şuan sonlarına geldim ama bana bir ton koyu gelen bir fondöten. Ben alırken en açık tonu yoktu ama açık tonuna denk geldim Marmara Forum Watsons’da. Kale’de kızlar aldığıma en açık ton demişlerdi ama yeni geldi galiba, dikkatimi çekti ve aldım. Sanırım indirim zamanı 12,50 Liraya aldım.

Alışveriş günlüğüm şuanlık bu kadar. Araya değişik yazılar katmayı seviyorum çünkü Parapsikolojiden fazlasıyla sıkıldık yorumları alınca araya değişik yazılar yazma kararı aldım. Hem benim ruh sağlığım için böylesi daha iyi olacak diye düşünüyorum. Aliexpress alışverişleri hakkında sormak istediğiniz bir konu olursa memnuniyetle sorularınızı cevaplamak isterim. Şimdilik Hoşçakalın.

Kaydet

Kaydet

6 Comments

Bir Cevap Yazın