Beğendiğim Gelinlik Modelleri

Beğendiğim Gelinlik Modelleri

Herkese merhabalar efendim. Yine bir beğendiğim şeyler serisi ile sizlerleyim. Bu sefer gelinlik seçtim çünkü zengin koca arıyorum. Neyse konu dağılmasın devam edeyim.

Herkesin ‘Bunlar ne biçim gelinlik’ dediğini duyar gibiyim. Hele ‘Gelin dediğin masum olmalı’ diyenlere inat ben bir taraflarımı açmayı tercih edenler tarafındayım.  Beğendiğim gelinlik modellerine ‘Bunlar ne biçim gelinlik, ikinci bahar gelinliği.’ Diyebilirsiniz. Ama her kadının hayalindeki gelinlik farklıdır. Ben kabarık, prenses ya da balık kesim gelinlik beğenen biri değilim. Beğenmiş olsam sizler gibi sıradan biri olurum ve bu bir Elif Tobur için iyi bir şey değil. Ben tamamen düz gelinlik giyme taraftarıyım, hemde dümdüz!

Gelinliğin üst kısmı fazlasıyla gösterişli ve dekolteli, altı uçuş uçuş bir kumaş ve tül modelli. Ya da gelinliğin üst kısmı sade, alt kısmı derin yırtmaçlı bir gelinlik. Evlendiğim zaman kesinlikle bu iki modelden biri olacak çünkü gelin masum olmalı sözü Elif Tobur’u kapsamıyor. Bir kere evleneceğimi kesinlikle düşünmüyorum, insan kendini bilir arkadaşlar açık olalım. O yüzden bu modellerden rahat 2 tane falan giyeceğimi düşünüyorum.

İstersiniz artık modellere bakalım 🤗

 

4 Comments

Bir Cevap Yazın