Beni Kimler Aldattı?

Beni Kimler Aldattı?

Herkese merhaba canlarım. Bugün yine Parapsikolojiden uzak bir konu hakkında yazmak istedim. İşin aslına bakarsanız bağlantılı bir konu, neden mi ? Durugörü ve hislerim sayesinde beni aldatan sevgililerimi ve flörtlerimi ortaya atmanın vakti geldi.

En başı her zaman olduğu gibi Gazeteci Hayri T. çekiyor. Evet dillere destan aşkımdı eskilerden. Ay ne ölüp, bayılıp, ağlardım benden 15 yaş büyük dul sevgilim için. 🙈

Neyse bu amca beni kendine öyle bir aşık etti ki etrafımdaki herkes Elif onunla olmaz diyordu. Ben inat ettim adamı elde ettim sanıyorum. Sanıyorum yani, yok aslında öyle bir şey. Bir gün telefonuma bir mesaj geldi; Elif Nasılsın ? Baktım bir arkadaşım. Hayri’yi gördük dedi X Mahlesinde yanında senin boylarında kara çirkin varoş bir kızla X Barajına gidiyorlar dedi. Ve yazdığında saat akşamın sekizi. Tabi bu ilk aldatılışım değildi aynı adam tarafından. Bilgileri veren güvenilir bir arkadaşımın kız arkadaşlarına da aynı şekilde yaklaşıp dükkanına davet ediyormuş. Yani benden duymuş olmayın da arkasından pezevenk diyorlar. Allah belamı versin nasıl sevmişim. Çocukluk aşkı işte.

Çocukluk aşkı demişten 15 yaşındaki sevgilim İlyas Ö. geldi aklıma. İstanbul’a gelir sarılır öperdi, bursaya giderdi başka kızlarla yatardı. Ben bunu ilk rüya olarak gördüm aldırmadım. Ayrılınca kendi de itiraf etti zaten. Bu da ayrı bir pezevenk arkadaşımız oluyor.

Bir başka pezevenk arkadaşımıza geliyorum. Karısını benimle aldatmak isteyen genç bir adam. Bizim mahalleye bir ucuzlukçu dükkanı açıldı. Çocuk genç, yakışıklı, parmağında yüzük yok. Bana yürüyor dedim madem öyle bende yürüyeyim. 2 hafta takıldık ettik dedim sosyal medyasını karıştırayım biraz. Bana bekarım dedi ama fotoğraflarını beğenen bir kadın dikkatimi çekti. Aynı soyisim. Girdim baktım 7 aylık bebekleri bile var. Maşallah valla. Büyük ihtimal karısı hamileyken boşluktan etrafına saldıran pezevenk arkadaşlarımızdan biri. Bunu neden anlattım bilmiyorum ama fena tehdit ettim gerizekalıyı.

Asıl bomba sosyal medya ünlüleriyle eğlenmem. Eğlenmem dediğim flört yani.

Arda K. mi dersiniz. Twitter fenomeni Taylan mı dersiniz sonracığıma efendim Twitter fenomeni Can mı dersiniz. neler neler kimler geldi geçti.

Aldatılış olarak hatırladıklarım şimdilik bunlar. Yoksa böyle 7-8 kişi daha vardır hızlı zamanlarımdan. Zaten Hayri’nin aldatılışları hepsine bedel 😂

Neyse ben çok konuştum. Kaçayım. Öptüm sizi bebeklerim 😘

3 Comments

Bir cevap yazın