Blog Dostlukları

Blog Dostlukları

Herkese tekrardan merhabalar. Bugün blog dostlukları hakkında bir yayın hazırlamak istedim sizlere.
6 senedir blog yazıyorum. Belirli bloglarım devlet tarafından kapatıldı, belirli bloglarımın bazılarını kendi isteğim ile kapattım. 6 sene içinde çok güzel dostluklar kurdum. Hele iki tanesi var ki canımın içi oldu.

İlk olarak Diloş 💙
Dilara ile Blogspot kullanırken tanıştık. Zevklerimiz ve ilgi alanlarımız aynı olduğu için en iyi arkadaşım oldu diyebilirim. Yeri geliyor sırdaşım yeri geliyor dert ortağım oluyor. Bazen ben ona akıl veriyorum, bazen o bana akıl veriyor. Bir sıkıntım olsa hemen Diloş’a koşuyorum. Çok iyi geliyor bana. İyi ki varsın, iyi ki hayatıma katıldın Diloş 💕
Diloş’un BLOG ADRESİ
Diloş’un YOUTUBE ADRESİ

İkinci olarak tabiki Tuba ablam 💙
Tuba abla yani Şapşik Anne. Hepimizin sevdiği, sıcakkanlılığı ve samimi yazıları ile bizlere bilgiler aktaran güzel yürekli bir Diş Hekimi. Hiç görmemiş olsam bile kanımın kaynadığı ve sevdiğim bir ablam.
Şapşikanne BLOG ADRESİ

Üçüncü olarak Blog Gökhan Tekin 🌵
Gökhan’ı tanımayan yoktur aramızda. Blog ve siteler ile ilgili bildiği bilgilerle bizlere yardımcı olan güzel yürekli insan. WordPress’e geçtiğim zaman bana yardımcı olan ve desteklerini esirgemeyen blogspot sayesinde tanıştığım güzel yürekli bir insan.
Gökhan Tekin BLOG ADRESİ

Dördüncü olarak Evrim yani Divadonnabella 💕
Hiç görmediğim ama mükemmel bir şekilde pozitif enerji aldığım güzel insan. Kısa bir sohbetimiz olsa bile kanımın kaynadığı fazlasıyla samimi olmak istediğim bir blogger.
Divadonetalla BLOG ADRESİ

Blog dostluklarıma ek olarak eklemek istediğim biri var. Jetonya Blog 🌵
Hiç sohbet etmedik ama okuduğu kitaplar ve ilgi alanları ile dikkatimi çeken bir blogger. Ara beni yiğidim, seni tanımak istiyorum 😂 Şaka falan bir yana gerçekten tanımak istediğim bir blogger.
Jetonya BLOG ADRESİ

Şimdilik bu kadar bahsedebiliyorum. Tekirdağ’a geldiğim ve bilgisayarım yanımda olmadığı için telefondan bu kadar oluyor. Zamanla blog dostluklarımın çoğalacağını düşünüyorum çünkü gerçekten mükemmel ve güzel insanlar var. Bu listede yer veremediklerim kırılmasınlar, zamanla tekrar böyle bir yazı yazacağım.
Şimdilik hoşçakalın.

25 Comments

Bir Cevap Yazın