Elif’i Üzmeyin!

Elif’i Üzmeyin!

Herkese merhaba. Blog hayatım boyunca ne kadar acı yaşadığıma birlikte tanıklık ettik. İşin kötü yani ise sizler benim acıma ortak oldunuz. Neden kötü diye soracak olursanız eğer, kendi üzüntüm bana yetiyorken birde sizleri üzdüm. İsteyerek mi yaptım ? Asla!

Üzülmek, bir şeyleri kafaya takmak ve onları olmuş gibi kafamda kurmak en sevdiğim şeydi. Hayatıma güzel bir melek dokunana kadar böyle devam etti bu durum. Artık kendimle barıştığım için fazla takma durumum olmuyor. Bazen üzülüyorum, üzüyorsunuz ama inanın bunun bana zararı var. He bu durumu bilen düşmanlarım üzmeye odaklanacaklar biliyorum ama keşke bilseler onların mutsuzluluklarından mutlu olduğumu. Siz beni bir kere üzersiniz, ben sizi bin kere. Allahım yine tehdit etmeye başladım.

Aldattınız eyvallah dedik, dedikodumuzu yaptığınız hadi neyse dedik, yetmezmiş gibi adımı çıkardınız ona da eyvallah dedik. Kendi derdim üzüntüm yokmuş gibi birde siz yeni üzüntüler çıkardınız. En ufak lafa kırılıp ağlayan biriyim evet ama bu güçsüz olduğumu göstermez. Ben küllerinden yeniden doğan Yüce Elif Tobur’um.

Canımı yakmaya çalıştığınız kadar canınız yanacak biliyorsunuz değil mi ? Tehdit etmiyorum. İyilik yaparsan iyilik, kötülük yaparsan kötülük bulursun. Genel kuraldan bahsediyorum yani yanlış anlaşılmasın.

Nedense artık yaptıklarınız ya da dedikleriniz canımı yakmamaya başladı. Büyüdükçe bir şeylerin farkına yeni vardım. Çok mu geç oldu ? Bilemem tabi. Ben yaptığım kötülüklerin karşılığını fazlasıyla buldum. Bundan sonra iyilik yaparak iyiliği çekeceğim. Konu iyice saptı farkındayım. Ne diyordum ne demeye başladım. Lanet olsun konudan konuya atlıyorum. Neyse ki siz anlıyorsunuz beni o yüzden fazla takmıyorum artık.

Diyeceğim tek bir şey var kendimi seviyorum ve iyiliği çekiyorum. Pis planlarınız ile beni üzmeye çalışmayın, başaramayacaksınız. Bence sizler de kötülük yapmayı bırakıp iyilik yapmaya başlasanız güzel olur. Beni yok etmek için değil, kötülüğünüzü yok etmek için çabalayın ve uğraşın biraz da. Kendimi koruma kalkanı altına aldım. Çemberin içindeyim ve kendimi koruyorum. Peki sizi kötülüğünüz koruyabilecek mi ? Pek sanmıyorum. Çok uzattım farkındayım ama Elif’i Üzmeyin lütfen. Ben Yüce Elif Tobur’um ve sizlere hoşçakalın diyorum 😶😋

4 Comments

Bir Cevap Yazın