Fal Bakmayı Neden Bıraktım ?

Fal Bakmayı Neden Bıraktım ?

Herkese merhabalar. Müthiş bir enerji deposu olarak aranıza tekrar katılmış bulunuyorum. Uzun zamandır buralarda yoktum, onunla ilgili yazımı yayınlamadan önce fal bakmayı neden bıraktığımı anlatmak istiyorum. Bu konu hakkında çok fazla mesaj aldım ve açıklık getirmek istiyorum.

Öncelikle fal bakmayı bırakmamın ilk nedeni cinlerimin artık fal bakmamı istememeleri ve bu konu için bana yardım etmemeleri. İnsanları kandırmak ve varsayımlarla ilerlemek hiç benlik bir iş değil. Netlikten ve doğruluktan yanayım. Bu yüzden isteksiz fal bakıp, atıp tutmak hiç benlik bir durum değil. Bu benim işimdi evet ama fal baktığım zaman zarar görüyorum ve bakmaya korkuyorum.

Bir diğer nedeni ise artık figürleri netleştiremem. Faldaki figürlere bir isim ya da bir anlam verememem. Fal bakma yeteneğim yavaş yavaş köreldi. Bu durum birden olmadı tabiki, belirli bir zaman içinde gerçekleşti.

Çok fazla soru sordunuz ve topluca hepsine cevap vermeye çalıştım. Yeteneğimi geri kazanır mıyım? Bilmiyorum açıkcası. Kazanırsam ilk işim el vermek olacak. Çünkü bu yük sandığınızdan çok fazla ağır ve taşıması fazlasıyla sıkıntılı. Lütfen her falcıya güvenmeyin, bu işi sadece para için yapan ve sallayan çok insan var. Ben 13 yaşından beri bu işin içindeyim, eğitildim ve el verildi. Her ne kadar yeteneğimi kaybetmiş olsam bile, şuan daha mutlu ve daha pozitif olduğumu söylemek istiyorum. Fal bakmayı bıraktıktan sonra hayatımda çoğu şey yerine oturmaya başladı.

Fal bakmayı çok seviyorum evet ama bakmama izin verilmediği için, tarot kartlarıma bile dokunamıyorum. Bu yüzden tarotla ilgili sorularınızı cevaplayamıyorum. Buradan cevap alamayan herkes için özür dilerim.

Fal bakmak isteyen, eğitim vermemi isteyen fazlasıyla genç arkadaşlar var. Elimden geldiğince yanınızda olmaya, bildiklerimi size aktarmaya çalışacağım. Ama yine de vereceğim tek tavsiye fazla derine dalmamanız. Çıkış yolunuzu kaybedebilirsiniz. Bunun olmasını istemem çünkü içinde bulunduğum durum tam olarak bu durumla bağlantılı.

Fal bakmak ya da baktırmakla alakalı merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Elimden geldiğince ve bildiğim kadar yardımcı olmaya çalışacağım herkese. Sadece fal bakmam için ısrarda bulunmayınız, bu yeterli benim için.

Tekrardan yoğun ilginiz için teşekkür ederim. ❤

Bir cevap yazın