Gölgeler Kitabım Ve Rüya Günlüğüm

Gölgeler Kitabım Ve Rüya Günlüğüm 

Herkese merhabalar. Yeni bir yazı ile tekrar sizlerleyim. O kadar kötü eleştiriler aldım ki son zamanlarda diyeceğim tek bir şey var. İnancıma saygı duymayı öğreneceksiniz. Sadece benim değil herkesin inancına saygı duyacaksınız. Neyse bozmayacağım ağzımı ve konumuza dönelim.

Gölgeler Kitabı genelde Pagan-vikan inancına sahip insanların tuttuğu günlük tarzı bir defterdir. İçine işimize yaracak olan bilgileri, büyüleri,iksirleri ve bitkileri, istediğimiz her şeyi not alabileceğimiz günlüğümüz. Bu defter sadece bize ait olur. Biz öldüğümüz zaman bu defter ya bizimle gömülür ya da biz ölünce yakılır. Ben Gölgeler Kitabıma denediğim büyü deneyimlerimi ve büyüleri nasıl yaptığımı, doğal taşlar ve doğal bitkilerin ne işe yaradığı, psişik saldırı deneyimlerime kadar her şeyi gölgeler kitabıma not alıyorum. Defterimi gizlemek zor oluyor ama benim tercihim benimle gömülmesinden yana. Aksi taktirde öldüğüm zaman arkamdan cadı denilebilir.

Rüya Günlüğü ise gördüğüm rüyaları not ettiğim defter. İlk başlarda hatırlamıyordum gördüğüm rüyaları, yazdığım 2-3 satır oluyordu ama artık sayfalarca gördüğüm rüyaları yazıyorum. Yazdıkça daha çok akılda kalıyor bunu deneyimledim. Elimden geldiğince yazarak, tarih ve gün tutarak not alıyorum böylece rüya yorumu yaparken zorlanmıyorum.

Rüya yorumu yapmak gerçekten kolay bir şey değil arkadaşlar. Bir tabak bile içinde o kadar çok anlam barındırıyor ki rüya yorumu yaparken kaybolabilirsiniz. Ama rüya yorumu yapmak gerçekten çok eğlenceli.

Bu yazım kısa oldu evet biliyorum ama anca bu kadar oluyor hasta halimle. Hasta bile olsam zaman ayırdığım için mutluyum ve sizleri seviyorum 🤗

Paganizm Nedir?

 

2 Comments

Bir Cevap Yazın