Hayatıma Dokunan Kadın

Hayatıma Dokunan Kadın

Herkese merhabalar. Bugün hayatıma birden giren ve hayatımda önemli bir yeri olan güzel kadından bahsedeceğim.

O kişi benim hayatıma dokunan Divadonnabella. O kadar özel ve enerjisi yüksek bir kadın ki en zor zamanımda destek oldu. Bir melek gibi kanatlarını açıp bana doğru yolu gösterdi. Kendimi bulmamı sağladı. Evet artık buna eminim kendimi buldum. Bana kendimi sevmemi söyledi. Deli gibi aynanın karşına geçip kendime seni seviyorum dedim. Tarifsiz bir duygu, biraz da karışık. Düşünsenize kendinize seni seviyorum diyorsunuz. Tarifi mümkün değil. Kendimi seviyorum.

Kendimi sevmeyi öğrendiğimden beri hayatım yolunda gitmeye başladı. Kendi mutluluğum kadar başkalarının mutlu olması için çabalamaya başladım. O kötülük dolu halimden arınmaya başladım. Mutluluk tam olarak ne demekmiş yeni yeni anlıyorum. Asıl mutluluk benim. Ben mutlu olursam, çevremdeki insanları da mutlu edebilirim. Evet bunları benden duyuyorsunuz, şaşırdınız mı ?

Bazen ben de kendime inanamıyorum. Bu kadar kısa sürede nasıl değiştim. Hani insan değişmezdi? Olumlama işte değiştiriyor insanı. İyilik perisi mi oldum şimdi ben? Ah aman her neyse…

Konuyu saptırmak istemiyorum bu yazımda olmaz. Hayatıma dokunan kadın kanatsız bir melek sanki. Gülünce gözlerinin içindeki o enerjiyi hissediyorum. Bana önerdiği filmi izleyince aslında daha çok hayatım değişti. Hemde bir gecede. Evet bir gece film izledim ve hayatım değişti. Çekim yasası ile ilgili olan bu film, beni olumlu düşencelere itti diyebilirim. İyilik yapmalıyım ki daha çok iyilik çekeyim. Ben iyilik yaptıkça, fazlasıyla iyilik bulacağım. Ben isteyeceğim evren bana verecek. Yine de tek odağım para oluyor 🙏 tamam saptırmıyorum.

Sadece para değil, aşk diledim, mutluluk ve huzuru diledim evrenden. Dilemeye devam edeceğim. Ben istedikçe evren bana bunları fazlasıyla verecek. Aşk ve mutluluk dilememle dün gece, 3 senedir hayatımda olan ama asla görüşemediğim bir bey aradı beni. Mutluluk ve huzur çok yakın hissediyorum. Ve daha çok mutluluk ve huzur istiyorum.

Ve sen hayatıma dokunan kadın, bana nasıl bir iyilik yaptığının farkında mısın? Sen olmasan ben hala kendine güvenmediği ve kendini sevmediği için, kimseyen güvenmeyen ve kimseyi sevemeyen biri olacaktım. Sen bunu başardın. Bana kendimi sevmeyi öğrettin. Artık hayatım daha güzel. Ve bunu sana borçluyum güzel kadın. İyilik ve tüm güzellikler bizlerle olsun. Hoşçakalın🙏❣

7 Comments

Bir Cevap Yazın