Kitaplarımı Zebramo İle Satıyorum

Kitaplarımı Zebramo İle Satıyorum

Herkese merhaba arkadaşlar. Biliyorum yakında evi satacağımı falan düşünüyorsunuz haklı olabilirsiniz. Ne bulsam satıyorum çünkü sizler de haklısınız. Kitaplarımı satmaya başlayalı yıllar oldu. Hediye isteyen çok kişi oldu ama ben parayı seven biri olduğum için kusura bakmayın lütfen. O kitaplar satılacak!

Geçenlerde yine blogger dünyasından İlknur arkadaşım Zebramo diye bir siteden bahsetti. Ben normalde Gardrops uygulamasını kullanıyordum ama son zamanlarda yaptıkları güncellemeler ile artık kullanılamaz hale geldi. Yine bir satış sayfası ararken İlknur Zebramo diyince bir bakayım dedim. Aynı Gardrops gibi işleyen sistem ki e-ticarette en sevdiğim siteler. Komisyon ile çalışıyorlar ve Ptt ile anlaşmalı bir kurum. Yani demek istediğim güvenilir bir uygulama.

Ben kitaplarımı 7 Liradan satıyorum çünkü bana kazandırdığı 5 lira zaten. Herkes diyor 5 lira olsun ama o zaman da bana kalan 3 oluyor satmaktan vazgeçiyorum. Şuana kadar 2 kitap sattım. 10 lira cepte ama hala hesabıma havale yapmaları için talimat vermedim biraz biriksin öyle yapacağım. Bu uygulama Kaktüs Dükkan içinde iyi oldu. Satış sayfama Kaktüs Dükkanımın ürünlerini de koyuyorum.

Ahmed Arif Hasretinden Prangalar eskittim kitap serimin bana kazandırdığı paraları Kaktüs Dükkana yatırım yaptım. Yani anlayacağınız kendime kullanmıyorum paraları, işe yatırıyorum.

Zebramo tavsiye edeceğim bir site mi ? Evet elbette öyle. Sadece kitap değil birçok kategorisi mevcut. Eskileri değerlendirmek için de gayet kullanışlı ve güvenilir bir uygulama. Şans verebilirsiniz bebeklerim. Öpüyorum sizleri 😘❤

ZEBRAMO SATIŞ SAYFAM; https://zebramo.com/users/7JYV2N

4 Comments

Bir Cevap Yazın