Oriflame İle Kazanmak Mümkün

Oriflame İle Kazanmak Mümkün

Herkese merhabalar. Bugün sizlere en büyük gelir kaynağım olan Oriflame Firmasından bahsetmek istiyorum.

Kısaca Oriflame’den bahsedecek olursak;

Oriflame: İsveç markasıdır. 60’dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Oriflame katalogları 40 dilde basılıyor ve dağıtılıyor. 3 milyondan fazla bağımsız satış danışmanına sahiptir. Dünya çocuk örgütünün yardımcı kurucusudur.

Peki Oriflame ile nasıl kazanıyoruz?

Oriflame ile ister katalogdan satış yaparak kazanıyoruz, istersek ekip kurarak kazanıyoruz. Ben her ikisini de tercih ediyorum.

Oriflame Danışmanı olmanın faydaları neler mi ?

Oriflame’de istediğiniz zaman ve saatlerde çalışabilirsiniz. İstediğiniz zaman tatil yapabilirsiniz. Kendi işinizin patronu olursunuz ve maaşınız siz ne kadar isterseniz o kadar olur. Her gün yeni insanlarla tanıyarak, dünyayı gezebilirsiniz. İsterseniz Oriflame ekibinizi ve işinizi çocuklarınıza miras bırakabilir, Oriflame arabalarına sahip olabilirsiniz.

Oriflame bir Network işidir. Ne kadar çok insan, o kadar çok kazanç demektir. Çoğu insan benim çevrem yok, ben yapamam der ama gelin görün ki hiç çevrem yok diyen insanlar şuan liderlik yapıyorlar ekiplerine. İmkansız diye bir şey yok. Siz istediğiniz sürece her şey mümkün.

Oriflamede danışman olup, katalogdan satış yaptığınız zaman ürünleri %30 indirimli alırsınız ve aradaki %30luk pay sizin kazanç hakkınız olur.

Oriflame de kazandıkça başarmak mümkün çünkü Lider Gelişim Bonusu’ndam toplam 1,950 TL kazanabilirsiniz. Size sunduğumuz %30luk payın haricinde Kat Kat Kazan programı ve Hoşgeldiniz programlarımız mevcut. Bu programlar sayesinde hediye ürünler ve ücretsiz kataloglara sahip olabilirsiniz. Her ay sipariş verme zorunluğu olmayan Oriflame ile kazanmak gerçekten mümkün.

Ben Oriflame ekibini kurmuş biri olarak, katıldığım toplantılarda tanıştığım yeni insanlar ile sosyal çevremi genişletiyorum. 22 yaşında olsam bile, 60 yaşındaki insanlar ile tanışabiliyorum bu ortamlarda ve inanın ruhları benden genç ve çok güzeller.

Oriflame ile başarmak gerçekten mümkün. Blogger arkadaşlarıma geliş fiyatından ürün gönderimi yapıyorum. İlgilenenler mesaj atabilir. Etkinliklere sponsor olmak ve blogger arkadaşlarıma destek olmak isterim. Ekibime katılmak isteyenlere kapım her zaman açık, birlikte kazanabiliriz ve büyüyebiliriz.

Oriflame aileme katılmak isteyen arkadaşlar bu linkten ekibime katılabilirler. ORİFLAME KAYIT

Oriflame hakkında kısa kısa bilgiler verip tanıtımını yaptım. Umarım yararlı olmuştur.

Kendinize iyi bakın, güzel bakın 👍😎

2 Comments

  • Beyda'nın Kitaplığı

    18 Aralık 2017 at 11:11 am

    Açıkçası tepedekilerin kaymağını yediği alttakilerin boşuna tırmaladığı bir sistem. Bir dönem yaptım ve hiç memnun kalmadım. Üye bulmak için çabalamak, bulduğun üyeyi ikna etmek vs.vs. Birde laftan anlamaz birine denk geldiysen sıkıntı. Açıkçası networking sistemlerinde yeni üyeler para kazanmadıkları gibi, üstüne bir de zaman kaybediyorlar.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın