Psişik Güçlerimi Nasıl Keşfettim

Psişik Güçlerimi Nasıl Keşfettim 

Herkese merhabalar. Yoğun istek üzerine tekrar bir Parapsikoloji yazısı ile sizlerleyim.

Ben bu satırları yazarken, arkamda hareket eden gölgenin varlığını hissedebiliyorum. Peki bunu nasıl yapıyorum, bu özelliklerimi nasıl keşfettim ?

İlk olarak tekrar etmek istiyorum. İnanan kadar inanmayanlar da var. Ben size zorla bir şeyleri inandıramam ve bu yüzden inanmayan hiç okumasın benim için daha iyi. Ben bunları burada anlatırken, benim diğer alemde onlardan neler çektiğimi bilemezsiniz. Bu yüzden rica ediyorum inanmayan blogumdaki reklamlara tıklayarak çıkalabilir. Yallah be!

Evet sevgili inanan arkadaşlar meydan bize kaldığına göre konumuza dönebiliriz diye düşünüyorum.

Psişik yetenekler aslında her insanda mevcut, sadece uyandırılmayı bekliyorlar. Bunu bilenler kadar bilmeyenler de var.  Ben bu özelliklerimi küçük yaşlarda fark ettim. Yanlış hatırlamıyorsam 13 yaşında olmam gerek. O zamanlardan beri uğraşıyorum. Hepsini açabildim mi ? Hayır tabiki… Sadece Durugörü ve Duruişiti mevcut.

Nedir bu Durugörü ve Duruişiti diyecek olursanız ⬇️

Durugörü: En belirgin özelliği, zaman ve uzay engelinin ötesine geçip; olmuş, olmakta olan ya da olacak olan olayları görmektir.

Ben nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde 3. Gözümü açtım. O zaman bu zamandır durugörü ile olaylar görüyorum.

Durugörü kendi içinde 3e ayrılıyor bunlar;

1. Kendiliğinden Durugörü: Normal görünüşün ötesinde cereyan etmekte olan bir olayı anında algılayan,

2. Post-konisyon: Geçmiştr olup bitmiş olayları algılayan

3. Pre-konisyon: Henüz gerçekleşmemiş fakat gelecekte gerçekleşecek olayları algılayan durugörü çeşididir.

Bende Kendiliğinden Durugörü ve Prekognisyon mevcut.

Duruişiti: Hiçbir aygıt kullanmaksızın, algılanabilmesi olanaksız uzaklıktaki ses, konuşma ve müzikleri işitebilme ve bedensiz varlıklardan gelen tesirleri söz halinde duyabilme paranormal yeteneğine metapsişikte verilen addır. Durugörü yeteneği ile karşılaştırıldığında, aralarındaki tek fark, paranormal algılamanın birinde görme, diğerinde işitme tarzında gerçekleşmesidir.

Bir değişik yeteneğim Duruişti. İlk başlarda belirsiz fısıltılar olarak başladı bu özellik bende. Daha sonra adıma seslenme gibi değişik şekilerde onlarla konuşmaya başladım. Son 5 senedir Duruişitim kullanılabilir durumda. Daha öncesinde böyle bir durum yoktu.

Duyular Dışı Algılama yani (ESP) içine giren Durugörü ve Duruişiti sayesinde, beni aldatan sevgilime kadar öğrenebiliyorum. Evet bu özellikleri elimden geldiğince iyiye kullanmaya çalışıyorum, olması gerektiği gibi. Kötüye kullanan çok insana denk geldim ve ben öyle olmak istemiyorum.

Siz bana ister cadı diyin ister medyum. Umrumda değil. Ben bu yeteneklerimi keşfederken kendimi buldum. Kişiliğimle tanıştım ve sizden bir farkım yok. Kendimi üstün görmüyorum. Değerli olan bedenimiz değil, ruhumuz. Ruhumuzu inciltmeyelim ve son olarak söyleyemek istediğim bir şey var “…ruh beden gözleri kapalı olduğu halde görebilir.”

 

 

2 Comments

Bir Cevap Yazın