Yaşadığım İlginç Olaylar 2

Yaşadığım İlginç Olaylar 2 

Herkese merhabalar. Tekirdağ’dayım her şeyin başladığı yer biliyorsunuz artık. Tekirdağ’a geldiğimden beri garip paranormal olaylar yaşamaya tekrar başladım. Öncelikle sadece inananların okumasını istiyorum. İnanmayanlar blogdaki linklere tıklayarak çıkabilirler, hayırlı kazançlara vesile olun.

Her neyse… Burada bir ev var, bizim evin üst tarafında biraz. Yaşlı bir çift yaşıyordu o evde, 6 daireli bir apartman ama kocaman ev. Önce yaşlı kadın öldü sonra yaşlı dede öldü malesef. Çocukları evi satılığa çıkardı ve yıllardır uğrayan asla kimse yok eve, içi boş bir şekilde duruyor orada. Yumurtacı amca tam karşısında oturuyor o evin. Yine bir akşam üzeri yumurta almaya giderken evin bahçesinde bir gölge gördüm, çocukları gelmiştir diye düşündüm umursamadım. Yumurtaları alıp eve giderken tekrar iki gölge gördüm, durdum baktım ve bir tanesi yüzüme bakarak kayboldu. Bir yolunu bulursam o eve girmek istiyorum çünkü orada yaşayan gölgeler ya da cin ne düşünürseniz artık oradalar. Orada yaşıyorlar.

Tekirdağ’a geldiğimden beri kabus görmemeye başladım çünkü şuan o kabusun içindeyim, hissediyorum. Burada beni beklediklerini biliyorum. Beni izleyen bir gölge var ve geldiğim zaman rahat bırakıyor rüyalarımı. Nasıl oluyor bilmiyorum ama huzur veriyor bana. Kendimi güvende hissediyorum onu görüp, hissedince.

Şuan evin sadece 2 katını kullanıyoruz, en üst kat soğuk olduğu için kışın orayı kullanmıyoruz. O beni orada bekliyor. Merdivenden aşağıya inerken beni izlediğini hissediyorum. Özellikle yan evde kimse olmasa bile gelen tıkırtı sesleri, onlarınn bizimle yaşadığının kanıtı.

İkizim uzun zamandır uğramıyor ama iki gecedir yeşil ışık beni ziyarete geliyor. Dokunduğum an enerjisi ile besleniyorum. Bunun haricinde sesler duymaya başladım. Bana seslenen o sesi tanımıyorum ama beni çağırıyorlar. Onlara dokunsam iletişim tamamlanacak ama daha olgunlaşmadılar, oyun oynuyorlar.

Annem eve yeni bir tablo almış. O tabloda garip bir enerji var, garip dediğim negatif bir enerji. Hayvanlarım hep diken üzerinde çünkü onları rahatsız ediyorlar. Bir yere odaklanıp bakıyor ve miyavlıyorlar. Elbet bilimsel bir açıklaması vardır ama örneklerini Bilim Araştırma Merkezi Görünen Ruhlar Kitabında okudum.

Gölgeler ve cinlerim ile tek bağlantım fal sanıyordum ama yanılmışım, topladığım antika eşyalar ile bana aktarılan cinler mevcut. Hepsi benimle beraber, odamı birlikte kullanıyoruz diyeyim açıkca.

Onlardan korkmayın. Onların amacı zarar vermek değil. Sen ona dokunmadığın sürece sana dokunacak canlılar değiller. İstedikleri tek şey bir beden değil, bir yaşam.

Cin Suresi 8. Ayet: Doğrusu biz (cinler), göğü yokladık, fakat onu sert bekçilerle, alev huzmeleriyle doldurulmuş bulduk. 

Yaşadığım İlginç Olaylar ( ilk yazı )

2 Comments

Bir Cevap Yazın